Vremenik izradbe i obrane završnoga rada u šk. g. 2023./2024.

Izradba i obrana završnoga rada

ZIMSKI ROK

• prijava Obrane rada do 30. studenoga 2023.
  • rok predaje završnoga rada na urudžbiranje u administraciji do 19. siječnja 2024.
  • Obrana završnoga rada 5. veljače 2024.
  • podjela svjedodžbi  16. veljače 2024.

LJETNI ROK

• popis tema za Izradbu završnoga rada do 20. listopada po programima, na oglasnoj ploči Škole - izbor teme do 31. listopada 2023.
  • prijava Obrane rada  do 1. travnja 2024.
  • rok predaje završnoga rada na urudžbiranje u administraciji do 7. lipnja 2024.
  • Obrana rada  17. i 18. lipnja 2024.
  • podjela svjedodžbi  8. srpnja 2024.

JESENSKI ROK

• prijava Obrane rada do 10. srpnja 2024.
  • rok predaje završnoga rada na urudžbeni u administraciji  do 19. kolovoza 2024.
  • Obrana rada 26. kolovoza 2024.
  • podjela svjedodžbi 30. kolovoza 2024.

Zahtjev za odobrenje izostanka i ispričnica
16. smotra Sveučilišta u Rijeci
Autor: Kristina Golubić, 18. 1. 2011.

Smotra Sveučilišta u Rijeci održat će se od 20. do 21. siječnja 2011. u zgradi Filozofskog fakulteta u Sveučilišnom kampusu na Trsatu. Sa sveučilišnom ponudom će se maturanti, ali i ostali zainteresirani učenici moći upoznati navedenim danima od 10 do 19 sati.

Budući će studenti iz prve ruke dobiti obavijesti o tome što i kako studirati, a uz šesnaest visokoškolskih ustanova koje provode sveučilišne i stručne programe predstavit će im se i Sveučilišna knjižnica u Rijeci, Studentski centar Rijeka, Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci, razne studentske udruge, kao i sportske studentske udruge. Budući će brucoši ujedno moći saznati i sve o mogućnostima dobivanja studentskih kredita te o studentskoj razmjeni, odnosno Erasmus programu.

Ono što će riječko Sveučilište tijekom dva dana predstavljati potencijalnim studentima devedesetak je studijskih programa koji obuhvaćaju gotovo sva znanstvena područja, od biomedicinskih, tehničkih, društvenih, humanističkih do prirodnih znanosti, kao i umjetničko područje.

Povodom 16. smotre i Akademija primijenjenih umjetnosti (APU) najavljuje dvodnevni prezentacijski program „Dani otvorenih vrata APU“, koji će se održati u samoj zgradi Akademije (S. Krautzeka bb), u neposrednoj blizini zgrade Filozofskog fakulteta, gdje se održava Smotra. Zainteresirani će tako od 20. do 21. siječnja, u vremenskom razdoblju od 10 do 19 sati moći:

• razgovarati s dekanom (20. siječnja u 12 sati)
  • vidjeti izložbe studentskih radova
  • saznati informacije na info-štandu
  • razgledati učionice i radionice APU tijekom nastave koja će se održavati u terminu smotre.

Izvor: http://www.skole.hr/ucenici/ss/info?news_id=4839