Svečana podjela završnih svjedodžbi
Autor: Tanja Kolar Janković, 2. 7. 2010.

U petak 2. srpnja 2010. u holu Tehničke škole razrednici i ravnatelj Ivan Kućan svečano su uručili mladim tehničarima zaslužene potvrde o državnoj maturi i svjedodžbe završnog rada.

Svečanost je započeo ravnatelj Ivan Kućan koji je nazočne pozdravio u ime škole te istaknuo kako je ovo dan kada mlada elita prima zaslužene potvrde za svoj rad, potvrdu o državnoj maturi i svjedodžbu završnog rada.

Prisjetio se upisa, trenutaka iz srednjoškolskih dana  koji će ostati  u lijepom sjećanju i onih koji će poslužiti kao životno iskustvo. Roditeljima se zahvalio za skrb i zajedničku suradnju kao i kolegama profesorima s kojima su djelili sve trenutke. Zajedničkim snagama došli su do kraja puta i postigli cilj: kvalifikaciju za tržište rada ili položenu državnu maturu. Izrazio je nadu da će naći pravi put, prezentirati struku i biti ambasadori Tehničke škole sljedećim generacijama. Napomenuo je da  su prva generacija koja je stekla strukovne kvalifikcije i pristupila državnoj maturi te stekla uvjete za nastavak školovanja. Istaknuo je da se škola ponosi izvrsnim rezultatima na državnoj maturi,  od 87pristupnika položilo ih je 56 što iznosi 73 %.

Na kraju je svima poželio uspjeh bilo da se odluče za tržište rada bilo da nastave školovanje i još jednom je svima zahvalio na suradnji u godini koja je bila dinamična i puna novih propisa.

Nakon podjele svjedodžbi , učenicima koji su postigli izvrsne rezultate tijekom školovanja uručene su prigodne nagrade.

Nagrađeni su:

1. Antun Majetić , računalni tehničar za strojarstvo

2. Zrinko Medved, šumarski tehničar

3. Alexander Stankov, drvodjeljski tehničar dizajner

4. Mateja Kožarić, medicinska sestra-tehničar

5. Lidija Šokec, medicinska sestra-teničar

6. Danijel Ilakovac, elektrotehničar koji nosi i titulu najučenika Tehničke škole Virovitica za školsku godinu 2009./2010.

Priloženi dokumenti:
P4020027.JPG (605.39 KB)