Županijsko natjecanje iz kemije
Autor: Tanja Kolar Janković, 13. 3. 2014.

U četvrtak, 13. ožujka 2014. godine, održano je županijsko natjecanje iz kemije u Tehničkoj školi Virovitica. Na natjecanju su sudjelovali učenici Gimnazije Petra Preradovića Virovitica, SŠ Marka Marulića iz Slatine, Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici i SŠ Stjepana Ivšića Orahovica. Tehnička škola Virovitica bila je samo domaćin i nije imala svog predstavnika na natjecanju jer se program kemije strukovnih škola razlikuje od gimnazijskog programa.

Članovi komisije bili su: Ana Krpačić (SŠ Marka Marulića Slatina), Zvonko Ternjej (Gimnazija Petra Preradovića Virovitica), Ivana Salajić (Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici), Ljubiša Despotović (Strukovna škola Virovitica) i Snježana Božičko Fidušek (Tehnička škola Virovitica). Na natjecanju je sudjelovalo 29 učenika od kojih su njih 10 iz prvih razreda, 7 iz drugih razreda, 4 iz trećih razreda i 8 iz četvrtih razreda.

REZULTATI:

1. Dominik Štajdohar, SŠ "Stjepan Ivšić" Orahovica, mentorica Gordana Šumrada

2. Lucija Relić, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentorica Ruža Piškur

3. Mirna Matišić, SŠ Marka Marulića Slatina, mentorica Ana Krpačić

1. Veron Hrvojić, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Zvonko Ternjej

2. David Osmanović, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Zvonko Ternjej

3. Lucija Ivanac, SŠ Marka Marulića Slatina, mentorica Ana Krpačić

1. Josip Šutalo, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Zvonko Ternjej

2. Monika Klier, SŠ Marka Marulića Slatina, mentorica Ana Krpačić

3. Marija Žagar, SŠ Marka Marulića Slatina, mentorica Ana Krpačić

1. Maja Jirouš,Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentorica Ivana Salajić

2. Barbara Farkaš, SŠ Marka Marulića Slatina, mentorica Ana Krpačić