Ljestvice poretka za upis u prvi razred- ljetni rok
Autor: Tanja Kolar Janković, 4. 7. 2012.

Ljestvice poretka i

obavijest o upisu

pogledajte u

opširnije

LJESTVICE PORETKA

Elektrotehničar

Računalni tehničar za strojarstvo

Drvodjeljski tehničar- dizajner

Šumarski tehničar

Medicinska sestra/tehničar opće njege

VAŽNA NAPOMENA

U objavljenim ljestvicama poretka moguće su promjene radi čekanja na suglasnost Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta za ustrojavanje drugog razrednog odjela u programu zdravstva za zanimanje medicinska sestra/tehničar opće njege.

Objašnjenje:

U slučaju dobivanja suglasnosti za drugo razredno odjeljenje u programu zdravstva za zanimanje medicinska sestra/tehničar opće njege, crta na ljestvici poretka  u medicinskom programu pomiče se iza rednog broja 56. U ostalim će se programima – računalni tehničar za strojarstvo, elektrotehničar, šumarski tehničar, drvodjeljski tehničar dizajner – crta iznad koje se učenici mogu upisati pomicati ovisno o upisu učenika u razredna odjeljenja medicinska sestra/tehničar opće njege.

Molimo sve prijavljene kandidate da na upis dođu sutra, 5. srpnja 2012. od 10.00 do 16.00 sati.