Tehnička škola Virovitica dobitnica eTwinning oznake kvalitete za 2023./2024. godinu
Autor: Tanja Kolar Janković, 5. 12. 2023.

U svibnju ove godine dobili smo obavijest da je naša škola nagrađena eTwinning oznakom kvalitete za ovu školsku godinu, a prije nekoliko dana smo dobili plaketu i zastavu koje to i potvrđuju.

Naša je škola, uz Industrijsko-obrtničku školu Slatina, jedina dobitnica ove nagrade u županiji, a ukupno su nagrađene 54 srednje škole iz Hrvatske.

Zahvaljujemo svim nastavnicima i učenicima koji su sudjelovali ili još uvijek sudjeluju u eTwinning projektima, a posebice nastavnici Vlatki Hižman-Tržić koja je začetnica i aktivna sudionica ovih projekata u našoj školi. Trenutno se provode 2 eTwinning projekta iz matematike, a učenici koji sudjeluju obogaćuju svoja znanje i vještine u različitim područjima. Nadamo se da je ovo dobra motivacija i poticaj za druge nastavnike i učenike jer znanja i vještine stečene u suradnji s drugim nacijama i kulturama traju zauvijek.