Kolektiv Tehničke škole Virovitica ispratio kolege u zasluženu mirovinu 🥰
Autor: Tanja Kolar Janković, 27. 11. 2023.

U emotivnom ozračju kolektiv Tehničke škole Virovitica ispratio dvoje kolega u zasluženu mirovinu. Nastavnica Terezija Galović-Čubrić 37 godina je predavala Fiziku, bila razrednica, organizirala ekskurzije i stručne posjete, pripremala učenike za natjecanja i maturu, ali i za život. Njezina strast prema poučavanju, predanost poslu i nepresušna energija uvijek su bili izvor inspiracije i za učenike i za nastavnike. Nastavnica Galović-Čubrić utkala je neizbrisiv trag u srca učenika i kolega kojima je uvijek bila spremna pomoći. Nastavnik Tomislav Žužić 33 godine predavao je Radioničke vježbe, a njegova stručnost i posvećenost poslu ostavili su trajni pečat u području elektrotehnike, ali i u radu škole, kao i u sjećanjima učenika kojima je predavao. Naš Tomica 24 godine bio je sindikalni povjerenik, uvijek dostupan, otvoren za suradnju i spreman pomoći, a njegova je potpora uvijek bila vjetar u leđa u izazovnim vremenima.

U prigodnom govoru ravnatelj Dino Davidović istaknuo je njihov neizmjeran doprinos obrazovanju i odgoju te im zahvalio na predanom radu. Poželio je neka im budući dani u mirovini donesu radost, zdravlje i mnogo zasluženog opuštanja te u ime kolega uručio i prigodne poklone. 😊 (kt)