Učenici 4. Š sudjelovali u akciji ozelenjivanja grada
Autor: Tanja Kolar Janković, 21. 11. 2023.

U petak, 17. studenoga naši su maturanti i budući šumarski tehničari posadili 15 stabala lipe u Aleji maturanata i to u suradnji s djelatnicima Flore, čime je nastavljena dugogodišnja suradnja naše škole s tvrtkom Flora Vtc. Naši su učenici imali priliku sudjelovati u projektu “Ozelenimo gradove i općine Hrvatske” koju je pokrenula Ekološka udruga urbano zeleni laik povodom Dana urbanog šumarstva (15. studenoga).  Ovoj su hvalevrijednoj akciji nazočili zamjenica gradonačelnika Vlasta Honjek Golinac, ravnatelj Tehničke škole Dino Davidović te nastavnice Rozalija Davidović i Margareta Bandić.