Posjet učenika 3. razreda šumarskih tehničara Vrtnom centru Flora
Autor: Tanja Kolar Janković, 16. 10. 2023.

U sklopu predmeta Parkovna kultura učenici usmjerenja šumarski tehničar tijekom 2. i 3. godine obrazovanja uče o projektiranju vrtova i parkova, o dekorativnim biljnim vrstama , kultivarima i varijetetima. U srijedu, 11. listopada učenici su sa svojom nastavnicom posjetili Vrtni centar Flora gdje su uz voditelja rasadnika obišli  rasadnik , kamenjar i park s hortikulturnim biljkama vrtnog centra.

Učenike je kroz vrtni centar proveo i održao predavanja voditelj centra Domagoj Horvat, dipl. ing. , a učenici su sve marljivo bilježili i slušali. Ovakvi posjeti su postali tradicionalni i dijelom su suradnje škole i tvrtki iz grada. Nadamo se da će se suradnja i dalje nastaviti na obostrano zadovoljstvo t i sljedeće godine s novom generacijom učenika.

Rozalija Davidović, dipl.ing.