Volonterima Tehničke škole podijeljene potvrde o volontiranju u COOR-u
Autor: Tanja Kolar Janković, 26. 9. 2023.

U petak, 22. rujna 2023., učenicima volonterima (2. i 3. medicinska sestra/tehničar opće njege)  podijeljene su potvrde o volontiranju u Centru za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica i to za prošlu školsku godinu.

Potvrde su im dodijelile nastavnice Maja Štampar i Gabriela Tomljanović koje su zahvalile učenicima na izvrsnoj suradnji te ih pozvale na ponovno uključivanje u ovu hvalevrijednu izvannastavnu aktivnost. Volontiranje je nesebično darivanje vlastitog slobodnog vremena drugima, a ljubav i energija koja se dobiva natrag, višestruka je  - glavna je poruka naših volontera.