Obavijest- UPISI U JESENSKOM UPISNOM ROKU
Autor: Tanja Kolar Janković, 25. 8. 2023.

Objava konačnih ljestvica poretka bit će 26. 8. u 12 sati.
Početak ispisa upisnica počet će 26. 8. u 12 sati.
Rok za učitavanje potpisanih upisnica u sustav je do 29. 8. u 18 sati.

Kandidati, koji su stekli pravo upisa objavom konačnih ljestvica 26. kolovoza uz upisnicu (provjeriti na svom sučelju na kartici Moji rezultati) obvezno dostavljaju i dodatnu dokumentaciju koja je uvjet za upis u srednju školu.
Potpisane upisnice (upisnice potpisuje učenik i roditelj) moraju imati ispunjene i sve podatke koji se na njoj nalaze te ih učenici imaju mogućnost sami učitati u sustav ili dostaviti srednjoj školi da ih učita umjesto njih (osobno ili na mail upisi@ss-tehnicka-vt.skole.hr).
Svi osobni podatci i ocjene te rezultati i dodatni bodovi kandidata postignutih na natjecanjima iz znanja i na sportskih natjecanjima su uneseni u sustav NISpuSŠ te kandidati dokaze o istima ne trebaju dostavljati pri upisu u srednje škole.
 Dodatna dokumentacija obuhvaća:
- liječničku svjedodžbu medicine rada, koju učenik dostavlja pri upisu ili, iznimno, kada u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada najkasnije do 30. rujna 2023.

Upisi u 1. razred u Tehničkoj školi Virovitica su 26. i 27. kolovoza 2023. na mail upisi@ss-tehnicka-vt.skole.hr, a 28. i 29. kolovoza 2023. od 8 do 13 sati ili na mail upisi@ss-tehnicka-vt.skole.hr.

Kandidati koji u srednju školu ne dostave upisnicu te potrebnu dokumentaciju gube pravo na upis i upućuju se na naknadni upisni rok. Sukladno točki XX. Odluke o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2022./2023., učenici koji nisu ostvarili pravo upisa u ljetnome ili jesenskome upisnom roku ili oni koji se nisu u ljetnom i jesenskom roku prijavljivali za upis, mogu se prijaviti za upis u naknadnome roku u srednju školu u program obrazovanja u kojem je nakon jesenskoga upisnog roka ostalo slobodnih mjesta. Objava slobodnih mjesta bit će dostupna od 1. rujna 2023.