Autor: Tanja Kolar Janković, 5. 6. 2023.

U četvrtak, 18. svibnja 2023. u Tehničkoj školi Virovitica prigodnim programom i koncertom školskog benda svečano je obilježen Dan škole.

Bila je to još jedna  idealna prilika da se prisjetimo postignutih uspjeha. Stručna suradnica Melita Majurec i nastavnica Gabriela Tomljanović, podsjetile su na rezultate održanih natjecanja iz općeobrazovnih predmeta i struke te sportskih uspjeha, smotri i raznovrsnih projekata. Učenici i nastavnici gromoglasnim pljeskom nagradili su natjecatelje za  postignuća kojih ove godine nije manjkalo. Isto tako, kao rezultat marljivog rada na međunarodnim projektima, s posebnim angažmanom nastavnice Vlatke Hižman-Tržić, naša se škola može pohvaliti oznakom eTwinning škole.

Nakon što je ravnatelj Dino Davidović svim djelatnicima i učenicima uputio čestitku za Dan škole, uručenjem zahvalnica posebno je zahvalio jubilarcima za veliki doprinos školi. Ovogodišnji jubilarci su:  Matej Smiljanec (5 godina rada), Martina Bošnjak (10 godina rada), Igor Kućan (15 godina rada), Mirna Smiljanec (15 godina rada), Snježana Božičko Fidušek (25 godina rada), Darko Stojevski (25 godina rada), Melita Majurec (30 godina rada) i Franjo Nađ (35 godina rada). (kt)

Uz vodstvo nastavnika Luke Mlinarića atmosferu je posebno začinio nastup školskog benda Flegma  koji je uz kombinaciju laganih ritmova i očaravajućih vokala posebno pridonio obilježavanju Dana Tehničke škole Virovitica.