Osmašima Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić u Virovitici predstavljeni programi Tehničke škole Virovitica

U srijedu, 3. svibnja 2023. godine Tehnička je škola predstavila svoje programe upisa učenika u 1. razred u šk. g. 2023./2024. osmašima Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić u Virovitici. U ugodnoj i opuštenoj atmosferi učenici su dobili pregršt informacija – općenito o Tehničkoj školi, prostoru, opremi, izvannastavnim aktivnostima, sportskim aktivnostima i natjecanjima učenike je upoznala školska psihologinja Melita Majurec, a nakon toga svaki od programa predstavili su profesori – nastavnici stručnih predmeta: prof. Domagoj Lisjak predstavio je program tehničar za mehatroniku i elektrotehničar, prof. Luka Mlinarić šumarski tehničar, prof. Saša Drajić drvodjeljski tehničar dizajner, a o programu medicinska sestra-tehničar opće njege učenicima je govorila prof. Valentina Polić. Na kraju je svaki od prisutnih učenika mogao postavljati pitanja te preuzeti letak o Tehničkoj školi Virovitica kao podsjetnik o važnim informacijama o školi. Zahvaljujemo domaćinima, OŠ IBM, na pozivu te se nadamo da će informacije pomoći osmašima u važnoj odluci o nastavku obrazovanja baš u Tehničkoj školi Virovitica.