Državna završnica iz rukometa
Autor: Tanja Kolar Janković, 25. 4. 2023.

U srijedu i četvrtak, 19. i 20. travnja u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza, u Poreču održana je državna završnica iz rukometa za mladiće i djevojke srednjih škola. U konkurenciji mladića natjecali su se učenici iz 24 srednje škole. Učenici naše škole su prvu utakmicu u grupi odigrali protiv Karlovca i pobijedili (16:15), a drugu izgubili od Metkovića (20:17). Budući da samo najbolja ekipa iz grupe osigurava prolaz u osminu finala, tu je za nas natjecanje završilo. Iako je konkurencija bila jaka i neke od škola su nastupale s kadetskim i juniorskim reprezentativcima, učenici naše škole svojim su trudom, radom i velikim zalaganjem odigrali utakmice do samog kraja čvrsto i borbeno te uzornim ponašanjem dostojno predstavili našu školu i županiju.

Za ŠŠD Tehničar nastupili su: Domagoj Orban, Karlo Udovičić, Jan Kovačević, Dorian Ognjanac, Damjan Pažin, Rene Velić, Karlo Prtenjača, Leon Matijević, Davorin Kolar, David Ivančević, Mihael Mežnarić, Filip Čevelak, Luka Dejanović i Emanuel Vidović

Čestitke našim učenicima i voditeljici Mirni Smiljanec, prof.!