Proslava dvadesete godišnjice mature generacije 1999./2003.

U subotu, 15. travnja 2023. godine bivši učenici medicinskog usmjerenja Tehničke škole Virovitica (generacija 1999./2003.) proslavili su 20 godina mature. U školi ih je dočekala razrednica Snježana Božičko Fidušek. Nakon kratkog pozdrava i prozivke svatko je rekao nekoliko riječi o sebi.

Na kraju je razrednica  pokazala promotivni video o Tehničkoj školi Virovitica i ukratko informirala o školi. Posjet je završio obilaskom bivših učionica i prisjećanja nezaboravnih uspomena.

Nakon zajedničkog fotografiranja  druženje je nastavljeno uz  večeru u Restoranu Park u Suhopolju. Rastali su se uz dogovor za  ponovni susret za pet godina na istom mjestu.

Stoje (s lijeva na desno): Nikolina (Košić) Jakočić, Mihaela Jurčić, Daria Farkaš Filipović, Ivana Šipoš, Marina (Žunić) Đokić, Valentina (Kranjec) Bukovčan, Ivana Gado, Snježana Božičko Fidušek, Sanela (Šević) Jurjević,  Ivana (Tomić) Vukčević, Melita Navarra Kelemenić,  Marina (Kuzman) Petrić, Kristina (Kostić) Orlić

Čuče (s lijeva na desno): Boris Medved, Danijel Vrnavić, Siniša Demšić, Dražen Pavlek, Željko Lovreković i Tomislav Šokec     (sbf)