XXVIII. školsko Natjecanje iz hrvatskog jezika

U utorak, 14. veljače 2023. godine održano je  XXVIII. školsko Natjecanje iz hrvatskog jezika. Sudjelovalo je 25 učenika u sve četiri kategorije.

U kategoriji prvih razreda natjecalo se 9 učenika.  Prvo mjesto dijele Dominik Horvat (1. Š) i Ivona  Troha (1. M). Na drugom  mjestu je Karlo Prtenjača (1. T), a  na trećem je  Rene Lukačević (1. D).

U kategoriji drugih razreda natjecalo se 11 učenika. Prvo mjesto zauzeo je Ivica Marković (2. E), drugo mjesto Tin Hršak (2. M), a  treće Simona Miličić (2. M).

U kategoriji trećih razreda od 2 učenika, na  prvom  mjesto plasirao se Damjan Pažin (3. E), a na drugo  Gabriela Lukić (3. D)

U kategoriji četvrtih razreda troje natjecatelja zauzela su mjesta ovim redom: 1. Lorena Mihelčić (4. M), 2. Lucija Buri (4. D) i 3.  Mihael Mežnarić (4. E).

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima!                      (iv)