Školsko natjecanje iz matematike 2023.

U četvrtak, 26. siječnja 2023. održano je školsko natjecanje iz matematike. Sudjelovalo je 12 učenika koji su se natjecali u B kategoriji - sve srednje škole osim prirodoslovno-matematičkih gimnazija.

Prvo mjesto u kategoriji prvih razreda osvojio je Ivan Brajković iz 1. M, drugi je bio Noa Teskera iz 1. E, a treći Ivan Rakijašić iz 1. MHT.

U kategoriji drugih razreda prvo mjesto osvojio je Ivica Marković iz 2. E.

U kategoriji trećih razreda jedini natjecatelj bio je Damjan Pažin iz 3. E, a u kategoriji 4. razreda također jedini natjecatelj bio je Mihael Mežnarić iz 4. E.

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima, a posebno Damjanu Pažinu, Ivanu Brajkoviću, Noi Teskeri i Ivanu Rakijašiću koji su pozvani na županijsku razinu natjecanja. Damjan Pažin je od svih naših natjecatelja ostvario najviše bodova.