Školsko natjecanje iz engleskoga jezika
Autor: Tanja Kolar Janković, 23. 1. 2023.

U četvrtak, 19. siječnja održano je školsko natjecanje iz engleskoga jezika na kojem je sudjelovalo 17 učenika u dvije kategorije: drugi (2B) i četvrti (4B) razredi. U kategoriji drugih razreda (2B) sudjelovali su: Leon Homboš i Andrej Subotičanac (2. MHT), Ivan Baticeli (2. DTD), Gabrijel Marošević i Damjan Počuča (2. Š), Korina Grlica, Renata Hodak, Melani Timar, Valentina Mazok, Helena Zeman (2. M). U kategoriji četvrtih razreda (4B) natjecanju su pristupili: Dino Špondreht (4. E), Jan Jelčić, Jan Ringel i Jakov Županić (4. Š), Luka Oberling (4. DTD) te Dominik Dejak i Dorian Lovreković (4. MHT).

U kategoriji drugih razreda (2B) najuspješniji je učenik Leon Homboš s postignutih 29 od maksimalnih 50 bodova. Drugo mjesto dijele Andrej Subotičanac i Ivan Baticeli, a treće je mjesto pripalo Korini Grlici.

S druge strane, u kategoriji četvrtih razreda (4B), najbolji je rezultat postigao Dino Špondreht s osvojenih 27 bodova. Na drugom su mjestu Dominik Dejak i Jan Jelčić, a na trećem je mjestu Dorian Lovreković. (kt)

Čestitke svim učenicima na postignutim rezultatima! 😊