Nekadašnji učenici Tehničke škole obilježili 55. obljetnicu mature
Autor: Tanja Kolar Janković, 13. 10. 2022.

U petak, 7. listopada 2022., u našoj se školi okupila generacija drvodjeljskih tehničara koji su ove godine proslavili 55. obljetnicu mature.

Godišnjicu su tako obilježili  Drago Grudić, Franjo Andrašević, Slavko Kucljak, Marija Bukvić, Natalija Horvat, Ivana Kulhali, Antun Jurić, Ana Šimunel i Ivan Benovil, a doputovali su iz gotovo svih krajeva Lijepe Naše – Čakovca, Varaždina, Rijeke i Virovitice. Prošli su hodnicima škole, čije su temelje  i kopali te drvnu radionicu u kojoj su provodili najviše vremena tih srednjoškolskih dana. Jubilarce je dočekao v. d. ravnatelja Dino Davidović i uputio im nekoliko prigodnih riječi uz čestitke za njihov dan.