Viroexpo 2022.
Autor: Tanja Kolar Janković, 8. 9. 2022.

Od 2. do 4. rujna 2022. trajao je Međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo 2022. na kojem se predstavila i naša škola. Ovoga su puta sva svoja umijeća i znanja iz obrade drva pokazali drvodjeljski tehničari dizajneri koji su u vanjskom prostoru sajma izložili drvenu kućicu za psa, a na štandu pokazali kreativne rukotvorine poput privjesaka za ključeve, podmetača za čaše, kutija za pohranu i fotografija u drvu – ideje učenika Stjepana Haumüllera iz 3. DTD.

Na štandu su se mogle pronaći i sadnice rijetkih šumskih vrsta s naglaskom na nedavno završen projekt Zaboravljene šumske voćkarice te robotska ruka i kreativni učenički završni radovi iz područja elektrotehnike i strojarstva. Drago nam je da smo nakon gotovo tri godine pauze ponovno mogli osjetiti sajam s dušom i pokazati svoje talente i znanja.