Školski bend Flegma nastupio na Supervalu
Autor: Tanja Kolar Janković, 28. 6. 2022.

Od 17. do 18. lipnja 2022. trajao je Superval  - manifestacija koja okuplja najbolje školske bendove iz cijele Hrvatske. Nastupilo je čak 24 školskih bendova osnovnih i srednjih škola.  Kao i prošle godine, naša je Flegma s mentorom Lukom Mlinarićem i ove godine branila boje naše škole ali i županije. Pred prepunom dvoranom zagrebačkog Vintage Industral Bara izveli su šest pjesama: Blinding Lights (The Weeknd), Back to Black (Amy Winehouse), Ne daj (Natali Dizdar), No Roots  (Alice Merton) i Hit the Road Jack (Ray Charles).  Prema reakcijama publike, nastup je bio i više nego uspješan, a samo sudjelovanje na ovom događaju, za naše je učenike čast i nezaboravno iskustvo. Ovim putem pohvaljujemo naše talentirane glazbenike koji su uz svoje školske obaveze na kraju nastavne godine, gotovo svakodnevno uvježbavali pjesme kako bi ovaj zagrebački nastup bio što bolji i uspješniji.

Članovi benda su: Lucija Kiš, Antonela Josipović, Tea Tomljanović (vokali), Sven Horak (bubnjevi), Mihael Štefović (gitara), Simon Brešćanski (saksofon) i Matija Bajan (klavijature).  Još jednom čestitke cijeloj ekipi i nastavniku Luki Mlinariću na trudu, zalaganju i odličnom nastupu! Veselimo se novim koncertima naše glazbene družine koja od sljedeće školske godine traži nove članove. 😉