Danas: 51
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsko prvenstvo srednjih škola u odbojci za djevojke i mladiće
Autor: Tanja Kolar Janković, 19. 4. 2022.

Srednja škola Marka Marulića Slatina  bila je domaćin Županijskog prvenstva srednjih škola za djevojke i mladiće. U utorak, 12. travnja svoje su snage odmjerili mladići. U konkurenciji mladića bilo je prijavljeno 6 škola. Naša je škola bila u grupi B s Industrijsko -obrtničkom školom Slatina i Katoličkom klasičnom gimnazijom s pravom javnosti u Virovitici. U oba meča upisali smo pobjede i s prvog mjesta u grupi izborili finale protiv Srednje škole Marka Marulića Slatina. U finalu su bili uspješniji mladići iz Slatine, rezultatom 2:0 u setovima te smo natjecanje završili na odličnom drugom mjestu.

Dan kasnije, 13.  travnja svoje su mečeve odigrale djevojke. U konkurenciji 6 škola naša je škola bila u grupi B s Industrijsko - obrtničkom školom Slatina i Gimnazijom Petra Preradovića Virovitica. U grupi smo upisali sigurne pobjede rezultatom 2:0 u setovima u oba meča te smo s prvog mjesta u grupi ponovno u finalu imali reprizu jučerašnjeg finala protiv djevojaka iz  Srednje škole Marka Marulića Slatina. Nakon odličnog otvaranja finala i vodstva 8:2 u prvom setu, došlo je do crne rupe u igri iz koje se nismo uspjeli izvući. Nažalost, rezultat je bio isti, poraz u 2 seta i osvojeno drugo mjesto.

Čestitke našim djevojkama i mladićima na uspjehu.