Obilježen Svjetski dan zdravlja
Autor: Tanja Kolar Janković, 11. 4. 2022.

U četvrtak, 7. travnja u našoj smo školi obilježili Svjetski dan zdravlja. Učenici 5. M razreda (grupa A) i nastavnica Ivana Marek Đurđević mjerili su krvni tlak i glukozu u krvi svim zainteresiranim učenicima i zaposlenicima škole. Interes je bio doista velik, a cilj je bio samo jedan – briga o vlastitome zdravlju.

Osim toga, maturantice Martina Sertić, Jelena Matić, Donatela Potočki, Jelena Bajović, Matea Jambrušić, Sabina Kasumović i Antonela Fereža, u pratnji nastavnice Kristine Horvat, posjetile su dječji vrtić Bambi u Sopju gdje su održale zanimljivu radionicu za odgojno-obrazovne skupine o važnosti pranja ruku i očuvanju zdravlja.

Nadamo se da će najmlađi poslušati savjete naših učenica jer je briga o vlastitome zdravlju doživotna navika, kultura i način življenja.