Državno prvenstvo srednjih škola u košarci
Autor: Tanja Kolar Janković, 8. 4. 2022.

U Poreču se od 5. do 7. travnja održavalo Državno prvenstvo srednjih škola iz košarke. Naša je škola bila u grupi B sa srednjom školom Kamenjak iz Crikvenice i Gymnicusom iz Osijeka. U obje smu utakmice naši košarkaši poraženi. U prvoj su utakmici protiv fizički dominantnijih učenika iz Crikvenice upisali poraz 44:27, dok su od ekipe Gymnicus iz Osijeka poraženi rezultatom 59:33.

Iako smo izgubili obje utakmice, treba napomenuti da je ovaj rezultat svakako uspjeh i veliko iskustvo koje će sigurno dobro doći našim učenicima u sljedećim natjecanjima.ž

Za Tehničku školu Virovitica nastupali su: Damjan Pažin, Branimir Denić, Roko Ključec, Dominik Davidović, Luka Zidar, David Bunjevac, Hrvoje Matanić, Karlo Modrić, Damjan Počuća, David Teskera, Luka Dejanović i Jan Jelčić.

Matej Smiljanec, prof.