Školsko natjecanje iz hrvatskog jezika
Autor: Tanja Kolar Janković, 22. 2. 2022.

U četvrtak 17. veljače 2022. godine održano je školsko natjecanje iz hrvatskog jezika. Sudjelovalo je 23 učenika u sve četiri kategorije.

U kategoriji prvih razreda od 10 sudionika 1. mjesto dijele Ivica Marković (1. E) i Simona Miličić (1. M). Na 2. je mjestu Tin Hršak (1. M), a 3. mjesto dijele Manuel Duk (1. Š) i Sara Rešetar (1. D).

U kategoriji drugih razreda natjecalo se 5 učenika. 1. mjesto zauzeo je Ivan Viljevac (2. M), 2. mjesto Damjan Pažin (2. E), a 3. mjesto Gabriela Lukić (2. D).

U kategoriji trećih razreda od 5 učenika najuspješnija je bila Lorena Mihelčić (3. M). 2. mjesto zauzela je Lucija Buri (3. D), a 3. Tea Golić (3. D).

U kategoriji četvrtih razreda trojica natjecatelja zauzela su mjesta ovim redom: 1. Matija Cupar (4. E), 2. Karlo Kukavica (4. MHT) i 3. Dominik Štampf (4. Š).

Hvala svim učenicima na sudjelovanju i čestitamo na postignutim rezultatima! Vjerujemo da ćemo i ove godine imati svoje predstavnike na županijskoj razini natjecanja. (I. B.)