Školsko natjecanje iz matematike

U utorak, 15. veljače 2022. održano je školsko natjecanje iz matematike. Sudjelovalo je 8 učenika koji su se natjecali u B kategoriji - sve srednje škole osim prirodoslovno-matematičkih gimnazija.

Prvo mjesto u kategoriji prvih razreda osvojio je Ivica Marković, drugi je bio Leon Praiz, a treći Dorian Barčan, svi iz 1. E razreda.

U kategoriji drugih razreda prvo mjesto osvojio je Damjan Pažin  iz 2. E, drugi je bio Josip Bunjevac iz 2. MHT, a treći Ivan Martić iz 2. MHT.

U kategoriji trećih razreda jedini natjecatelj bio je Mihael Mežnarić iz 3. E, a u kategoriji 4. razreda također jedini natjecatelj bio je David Bobo iz 4. E.

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima, a posebno Ivici Markoviću i Damjanu Pažinu koji su ostvarili najviše bodova i mogli bi se plasirati na županijsku razinu natjecanja.

Predsjednik školskog povjerenstva bio je prof. Danijel Golinac.