Poziv
Autor: Tanja Kolar Janković, 8. 4. 2019.

Maturanti, provjerite svoje znanje iz matematike na probnom ispitu !

U subotu, 13. travnja 2019. godine, u Tehničkoj školi Virovitica održat će se probni ispit državne mature iz matematike za osnovnu i višu razinu s početkom u 8.30.

Pozivamo maturante da se dođu upoznati s načinom provođenja ispita državne mature, pravilima kojih se treba pridržavati za vrijeme ispita, brojem zadataka i njihovom težinom kao i gradivom koje se ispituje.

Na ispit je potrebno ponijeti penkalo plave ili crne boje, olovku, gumicu za brisanje, kalkulator i geometrijski pribor (dva trokuta i šestar).

Rezultate ispita maturanti će saznati od svojih nastavnika matematike, a učenici 5.M od svoje razrednice i neće biti javno objavljeni. Maturanti će ispitnu knjižicu nakon provedenog ispita moći zadržati za analizu i vježbu.