Večer matematike i fizike
Autor: Tanja Kolar Janković, 3. 12. 2018.

Poštovani  profesori  i  dragi učenici !

U četvrtak, 6. prosinca 2018., u holu Tehničke škole s početkom u 17 sati održat će se Večer matematike i fizike.

Organizator Večeri je Hrvatsko matematičko društvo uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja, profesori matematike i fizike Tehničke škole te vrijedni učenici koji će biti voditelji zabavnih radionica.

Večer je zamišljena tako da posjetitelji  po volji obilaze radionice i sudjeluju u njihovim aktivnostima, a one najuspješnije očekuju nagrade.

Naučite zajedno s nama igrati japanske mozgalice Sudoku, Kakuro i Nurikabe, okušajte se u izradi origami božićnih ukrasa i čestitki, zabavite se uz vizualne mozgalice i križaljke te saznajte što to povezuje hrvatski jezik  i matematiku.

U učionici br. 3 otkrijte čudesne zakone fizike uz zanimljive pokuse .

Na kraju ćemo se zabaviti uz igre asocijacija i kahoot kviz.

Pozivamo vas, vaše prijatelje i roditelje u otkrivanje zabavne strane matematike i fizike.

Dobrodošli !