U Tehničkoj školi Virovitica održano Županijsko natjecanje iz fizike
Autor: Tanja Kolar Janković, 7. 3. 2018.

U utorak, 6. ožujka 2018. u Tehničkoj školi Virovitica održano je Županijsko natjecanje iz Fizike za srednje škole. Natjecanje je provedeno u četiri skupine i ukupno je  sudjelovalo 26 učenika: 7 učenika 1. skupine, 9 učenika II. skupine, 6 učenika III. skupine i 4 učenika IV. skupine.

Natjecanje je provelo Županijsko stručno povjerenstvo u sastavu:

1. Terezija Galović-Čubrić,prof. Tehnička škola Virovitica, predsjednica

2. Ivana Salajić, prof., Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, članica

3. Dubravka Ištvanfi, prof. mentorica, Srednja škola Marka Marulića Slatina, članica

4. Marko Stipandić, prof., Tehnička škola Virovitica, član

Učenici su postigli sljedeće rezultate, još neslužbene, do potvrde  Državnoga povjerenstva:

I. skupina

1. mjesto: Luka Per, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentorica: Ivana Salajić, prof.

2. mjesto: Borna Rakitničan, SŠ Marka Marulića Slatina, mentor: Dragan Klement, prof.

3. mjesto: Alan Đurđević, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentorica: Ivana Salajić, prof.

II. skupina

1. mjesto: Ina Moslavac, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor: Aljoša Graovac, prof.

2. mjesto: Lorena Lončarević, SŠ Marka Marulića Slatina, mentor: Dragan Klement, prof.

3. mjesto: Robert Orlić, SŠ Marka Marulića Slatina, mentor: Dragan Klement, prof.

III. skupina

1. mjesto: Barbara Rajak, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor: Aljoša Graovac, prof.

2. mjesto: Domagoj Železić, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor: Aljoša Graovac, prof.

2. mjesto: Ana Bićanić, SŠ Marka Marulića Slatina, mentor: Dragan Klement, prof.

3. mjesto: Tihana Šutalo, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentorica: Ivana Salajić, prof.

IV. skupina

1. mjesto: Marko Rajnović, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor: Aljoša Graovac, prof.

2. mjesto: Gordana Borotić, SŠ Marka Marulića Slatina, mentor: Dragan Klement, prof.

3. mjesto: Maja Mesar, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor: Aljoša Graovac, prof.

Čestitamo učenicima na postignutim rezultatima.