Ovaj mjesec: 1969

Medicinari i ove godine pobjednici Otvorenog prvenstva SŠ u futsalu
Autor: Tanja Kolar Janković, 27. 2. 2018.

U četvrtak, 22. veljače u dvorani Tehničke škole, odigrane su polufinalne utakmice, a  zatim i finale Otvorenog prvenstva SŠ u futsalu. U polufinalu su se sastale ekipe Amigosi Original (Gimnazija Petra Preradovića) i Medicina (Tehnička škola Virovitica) te 3. instalateri (Industrijsko-obrtnička škola Virovitica) i 3. komercijalisti (Strukovna škola Virovitica). Nakon odigranih utakmica u finale su se plasirale ekipe Medicina i 3. komercijalisti.

Pobjedu u susretu za 3. mjesto između ekipa Amigosi Original i 3. Instalateri odnijeli su Amigosi Original i to rezultatom 3:2. Zanimljivo finale završilo je pobjedom Medicine rezultatom 5:3 tako da su 3. komercijalisti osvojili 2. mjesto.  Krešimir Godeč i Karlo Vašarević sudili su sve utakmice.

Čestitamo svim ekipama na sportskoj borbenosti i lijepoj igri! Od srca hvala svim učenicima, nastavnicima i ostalim djelatnicima Tehničke škole koji su pomogli pri organizaciji i realizaciji ovog Prvenstva. Veliko hvala i gospodinu Šolcu na fotografiranju polufinala i finala.