Ovaj mjesec: 1937

Nastavnici Tehničke škole Virovitica na ''Komunikacijskom treningu''
Autor: Tanja Kolar Janković, 17. 1. 2017.

11. i 13. siječnja nastavnici Tehničke škole Virovitica pohađali su i s uspjehom završili edukaciju ''Komunikacijski trening''. Edukacija se održavala u Obiteljskom centru, a voditeljica programa bila je Sandra Matošina Borbaš, prof. psihologije. Nastavnici su imali priliku naučiti više o ciljevima i funkcijama komunikacije, preprekama u komunikaciji, verbalnoj i neverbalnoj komunikaciji, slušanju i vještinama aktivnog slušanja te komunikaciji u sukobu.

Zaista je bilo ugodno novu godinu započeti u opuštenom okruženju, suočeni s vrlo zanimljivom i važnom tematikom za rad s ljudima, a posebice učenicima. Na kraju dvodnevnog druženja svi su bili oduševljeni, pogotovo kada su usporedili svoja očekivanja  na početku edukacije s onime što su na kraju dobili.

Nastavnici koji su završili edukaciju su: Melita Majurec, Mirela Rakijašić, Valentina Polić, Maria Radošević, Jasmina Fijala, Rozalija Davidović, Dino Davidović, Luka Mlinarić, Vlatka Hižman-Tržić, Ivana Gut, Terezija Galović Čubrić, Marinka Troha, Ivana Vlaisavljević, Anita Bobanac, Zdravko Blažević, Snježana Božičko-Fidušek, Maja Tkalčec i Gabriela Tomljanović.  (g.t.)