Ovaj mjesec: 1948

Večer matematike i fizike

Večeras, 1. prosinca 2016.,  u holu Tehničke škole,  s početkom u 18 sati održat će se Večer matematike i fizike,  kao i u mnogim osnovnim i srednjim školama, te dječjim vrtićima u Republici Hrvatskoj.

Organizator Večeri je Hrvatsko matematičko društvo, profesori matematike i fizike Tehničke škole te vrijedni učenici koji će biti voditelji zabavnih radionica.

Večer je zamišljena tako da posjetitelji  prema osobnom interesu obilaze zabavne radionice iz matematike i fizike i sudjeluju u njihovim aktivnostima, a one najuspješnije očekuju nagrade.

Pogađat ćemo datum vašega rođenja, izmjeriti vas da vidimo jeste li savršeni, moći ćete rješavati mozgalice , crtati Pitagorino stablo , izrađivati matematičke igračke i uvjeriti se da forenzika ne može bez matematike, a u kabinetu fizike izvodit će se zanimljivi pokusi.

Na kraju vas očekuje kviz na čija ćete pitanja odgovarati koristeći svoje pametne telefone.

Pozivamo vas, vaše prijatelje i roditelje u otkrivanje zabavne strane matematike i fizike.

Dobrodošli !

stručno vijeće profesora matematike i fizike Tehničke škole