Obilježeni Dani kruha
Autor: Tanja Kolar Janković, Marinka Troha, 25. 10. 2016.

U mjesecu zahvale za plodove Zemlje sudjelovala je i Tehnička škola. Kao i svake godine holom su odzvanjali uzbudljivi glasovi naših učenica koje su marljivo ukrašavale bogati i šareni stol s brojnim plodovima. Izdvajale su se razne maštovite pletenice, kolači i kruh posebno ukrašen raznim ukrasima. Ukrašen je i pano škole, a posebno je upriličen i 20 minutni program. Maleni program najavljivali su voditelji razreda I.D Darija Hajba i  Mihael Ličina. Izmjenjivale su se brojne recitacije u izvedbi Gabriela Pinčara iz I.Š i djevojaka iz razreda II.M. izražajno i lijepo recitirale su učenice Ana Ojdanić, Iva Ripli i Danijela Šarac. Uz izreke vezane za kruh svi smo se potsjetili na važnost toga proizvoda. Izreke su recitirale Ivona Nikolić i Danijel Vincetić iz I.M razreda.

Uz recitatorske točke boljem raspoloženju pridonijeli su Ivona Nikolić i Manuel Kolar glazbenom izvedbom duhovne pjesme Evo me. Kao glazbena pratnja recitatorima sjajno su se uklopili učenik Manuel Kolar i profesor šumarstva Luka Mlinarić. Program su osmislile i pripremile profesorice hrvatskog i stranih jezika uz suradnju s učenicima.

M. Troha, prof.

Priloženi dokumenti: