Još jedna generecija mladih tehničara Tehničke škole Virovitica uspješno završila svoje srednjoškolsko obrazovanje
Autor: Tanja Kolar Janković, 5. 7. 2016.

U ponedjeljak 4. srpnja 2016. godine u holu Tehničke škole Virovitica oprostio se 121 maturant od svojih dojučerašnjih razrednih kolega, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja škole. Ravnatelj Ivan Kućan zahvalio je roditeljima,  nastavnicima i učenicima na iznimnoj suradnji te čestitao mladim tehničarima na postignutom uspjehu. Posebno je istaknuo  i  prigodno nagradio  učenike koji su tijekom srednjoškolskog obrazovanja sve razrede završili odličnim uspjehom  i  uzornim vladanjem: Alica Berta, Dora Drokan, Mladen Horvat, Mislav Horvat, David Jurčević, Ivana Nežić, Kristina Paurić i Juro Zeba. Ovom prigodom je proglasio i najučenika Tehničke škole Virovitica -Ivor Stojevski koji je uz odličan uspjeh ostvario niz zapaženih rezultata na natjecanjima i smotrama.

Svim nazočnim poželio je puno uspjeha i zadovoljstva u daljnjem životu, a mladim tehničarima  i sreće pri zapošljavanju ili nastavku obrazovanja. Još jednom je podsjetio da uvijek otvoreno pokažu koje su vještine i kompetencije usvojili  tijekom  školovanja  u Centrima novih tehnologija, kao i na stručnoj praksi.  (I.V.)