Posjet Poduzetničkom inkubatoru Virovitica

Dana 20.4.2016. učenici 4. razreda DTD usmjerenja, u sklopu predmeta Poduzetništvo,  sa profesorom Josipom Filipovićem posjetili su Poduzetnički inkubator Virovitičko-podravske županije. Učenike je primila direktorica Marija Šafer, mr.oecc.  i upoznala ih s aktivnostima koje se odvijaju u Poduzetničkom inkubatoru. Mladi poduzetnici prolaze kroz proces od nastanka ideje, pisanja poslovnog plana, počevši od analize tržišta i tehničko-tehnološkog aspekta pa se sve do financijske analize uz pomoć mentora. Prilikom posjeta učenici su posjetili dva korisnika usluga inkubatora, a to su ''Plava tvornica'' koja radi na izradi i dizajniranju web stranica i izradi mobilnih aplikacija te ''Armarium d.o.o.“  koji rade namještaj po mjeri.