Obilježen 9. Tjedan psihologije

Povodom  9. Tjedna psihologije, koji se u cijeloj Hrvatskoj obilježavao  od 15. do 19. veljače 2016., u Tehničkoj je školi za učenike završnih razreda u programima računalni tehničar za strojarstvo, elektrotehničar, šumarski tehničar te drvodjeljski tehničar dizajner  psihologinja  Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Područni ured Virovitica, Snježana Prkić, održala prezentaciju kojom je predstavila aktivnosti Zavoda za zapošljavanje. U nastavku je psihologinja Tehničke škole Melita Majurec  govorila o tome kako napisati prijavu na natječaj te kako oblikovati životopis i predstaviti  se poslodavcu.

Učenici završnih razreda koji su još u dvojbi  oko izbora studija  ili su željeli potvrdu o tome je li izbor o kojem su razmišljali onaj pravi, mogli su ispuniti upitnik o interesima i kompetencijama.