Best in English
Autor: Tanja Kolar Janković, 28. 1. 2016.

27. siječnja 2016. od 9.15 do 10.15 sati održano je Best in English (BIE) natjecanje u znanju engleskoga jezika na kojem su sudjelovali  i učenici naše škole.  Organizatori natjecanja su  neprofitna organizacija Institute for Competecies Development i Czech-us agency  iz Češke. Ovo je natjecanje posebno zanimljivo jer  se održava u isto vrijeme diljem Europe . Ove se godine primjerice, prijavilo oko  600 srednjih  škola iz Češke, Slovačke, Italije, Austrije i drugih europskih zemalja. Budući da je ispit online,  svakome učeniku za ispit potrebni su računalo i slušalice.  Učenici su tako imali priliku provjeriti svoje znanje iz gramatike, čitanja i razumijevanja te slušanja, a usput se i dobro zabaviti. Nadamo se dobrim rezultatima jer najbolji putuju u Kanadu!

J. Dvoržak, prof. i G. Tomljanović, prof.