"Zdrav za pet"
Autor: Melita Majurec, Tanja Kolar, 18. 12. 2015.

U periodu od 2. do 11. prosinca 2015. godine profesor Siniša Brlas, psiholog u Djelatnosti za prevenciju i izvanbolničko liječenje ovisnosti sa zaštitom mentalnog zdravlja Zavoda za javno zdravstvo „Sveti Rok“ Virovitičko-podravske županije održao je predavanja o sredstvima ovisnosti pod nazivom „Kako droge djeluju i gdje se kriju opasnosti“ za sve učenike prvih razreda Tehničke škole Virovitica. Osim što su mogli čuti niz korisnih informacija o štetnosti djelovanja droga, učenici su imali prigodu i postavljati pitanja vezana uz problematiku ovisnosti.