Božićni poklon crkvi Svetog Luke u Lukaču
Autor: Tanja Kolar, Dino Davidović, 18. 12. 2015.

Učenici Tehničke škole će na najljepši mogući način završiti 2015. godinu. Naime, učenici šumarskog usmjerenja uljepšali su sadnicama ukrasnih vrsta drveća prostor oko župnoga dvora i crkve Sv. Luke u Lukaču. Posadili smo stabla kelreuterije, divljeg kestena, dudovca, cedra, gimnoklada, dojcije i kerije. Sve što su učenici našega usmjerenja sijali, njegovali i uzgajali, sada je došlo kao kruna njihovog školovanja. Tko nije posadio drvo, nije ni postojao. Tako kaže jedna stara poslovica, a upravo su naši učenici na dobrome putu da postanu ljudi.

Nadamo se da su učenici Tehničke škole ostavili duboki i zeleni trag za sve mještane ove župe.

Dino Davidović, dipl. ing.