Učenici izrađuju namještaj
Autor: Tanja Kolar, Saša Drajić, 15. 12. 2015.

Učenici 2 i 3. razreda, program Drvodjeljski tehničar dizajner, izrađuju namještaj (školske klupe-trosjed i jednosjed) u drvnoj radionici za vrijeme praktične nastave.

Namještaj su naručile Veterinarska škola Zagreb te Strukovna škola Virovitica putem natječaja. Naša je škola odabrana kao najpovoljniji ponuđač te izrađujemo namještaj za informatičke učionice za navedene škole.

Voditelj aktivnosti je Saša Drajić, dipl. ing., a učenici rade uz pomoć stručnog učitelja Darka Farkaša.