Obavijest o prijavi kandidata za nastavak obrazovanja za višu razinu kvalifikacije
Autor: Tanja Kolar, Sanja Drimal, 10. 9. 2015.

Učenici koji su završili trogodišnje školovanje u roku od dvije godine od završetka strukovnog programa imaju pravo predati zamolbu za nastavak školovanja u Tehničkoj školi Virovitica do 18. rujna 2015. godine.

Za nastavak obrazovanja potrebno je...

priložiti:

ZAMOLBU U PISANOM OBLIKU ( u kojoj je potrebno naglasiti – program nastavka školovanja)
Razredne svjedodžbe i svjedodžbu o završnom ispitu (u presliku)

Uvjet: Školovanje unutar srodnog obrazovnog sektora

Zamolbe će se zaprimati za sljedeća zanimanja;

Drvodjeljski tehničar dizajner
Elektrotehničar
Računalni tehničar u strojarstvu
Šumarski tehničar

Upisani učenici kao redoviti učenici dužni su:

Položiti razlikovne odnosno dopunske ispite (način polaganja i rokove utvrđuje Nastavničko vijeće) do 31. kolovoza 2016. godine kako bi se mogli uključiti u redovnu nastavu i obveze redovitog učenika u sljedećoj školskoj godini.

ROK ZA PODNOŠENJE ZAMOLBI JE DO 18. RUJNA 2015.GODINE