Ivana Hršak najučenica Tehničke škole Virovitica
Autor: Ivana Vlaisavljević, Tanja Kolar, 3. 7. 2015.

U petak, 3. srpnja 2015. u Tehničkoj školi Virovitica održana je svečana podjela svjedožbi matruantima generacije 2014./2015. Nakon četverogodišnjeg obrazovanja i završnog ispita, maturiralo je devetnaest računalnih tehničara za strojarstvo, dvanaest elektrotehničara,  dvadeset i dva šumarska tehničara te jedanest drvodjeljskih tehničara-dizajnera. Ove je godine  maturirala i prva generacija medicinskih sestara/tehničara opće njege koja se školovala po novom kurikulumu u trajanju od pet godina. Njih tridesetero je spremno za tržište rada jer više ne polažu stručni ispit. Nakon završetka školovanja uz licencu Hrvatske komore medicinskih sestara  konkuriraju na tržištu rada.

Ravnatelj Ivan  Kućan čestitao je maturantima na postignutom uspjehu i zahvalio   na suradnji  roditeljima te nastavnicima s kojima su ostvarili iznimne rezultate na natjecanjima i smotrama. Podsjetio je tehničare da iz škole neće ponijeti samo svjedodžbe već znanja, vještine i komnepetncije koje su stekli u svom srednjoškolskom obrazovanju. Poželio je svima mnogo sreće u daljnjem životu i mnogo uspjeha pri zapošljavanju ili nastavku školovanja.

Na kraju je proglasio Ivanu Hršak  najučenicom  Tehničke škole Virovitica. Ivana Hršak je u svih pet razreda ostvarila odličan uspjeh i uzorno vladanje te se istaknula marljivošću, kreativnošću i kolegijalnošću.