Ponos naše škole :)
Autor: Administrator , 1. 6. 2015.

U utorak, 28. svibnja, u Velikoj vijećnici Virovitičko- podravske županije dodijeljene su nagrade i priznanja najboljim učenicima i mentorima županije. Riječ je o učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na državnim natjecanjima. Među njima su i učenici naše škole: Veronika Ivandić- 1. mjesto na državnom natjecanju „Čitanjem do zvijezda“ (mentorica T. Kolar Janković, dipl. knjižničarka) i Jurica Sertić- 3. mjesto na državnom natjecanju šumarskih škola (mentor D. Davidović, dipl. ing.). Priznanja i nagrade učenicima i mentorima uručile su pročelnica Vesna Šerepac i zamjenica župana Sanja Bošnjak.

Izvor: www.vpz.hr