Rad Veronike Ivandić predložen za državno natjecanje
Autor: Administrator , 6. 2. 2015.

Čitanjem do zvijezda“ natjecanje je u znanju i kreativnosti koje organizira Hrvatska mreža školskih knjižničara. Tehnička škola Virovitica ove se godine prvi put uključila u projekt. U srijedu, 4. veljače 2015. održana je županijska razina natjecanja. Prosudbeno povjerenstvo za multimedijske uratke, na temu romana Lovac u žitu J.D. Salingera, odabralo je radove koji prelaze na državnu razinu natjecanja.  Jedan od 7 radova koji su odabrani za državnu razinu,  video je Veronike Ivandić učenice 2. razreda.  Mentorica je učenici T. Kolar Janković, dipl. knjižničarka. Video se može pogledati ovdje.

Čestitamo! smiley