Autor: Tanja Kolar, Melita Majurec, 9. 1. 2015.

Nastava u II. polugodištu školske godine 2014./2015. započinje u ponedjeljak, 12. siječnja 2015. u PRIJEPODNEVNOJ smjeni za učenike Tehničke škole prema važećem rasporedu nastavnih sati za prijepodnevnu smjenu.

Za učenike iz programa ZDRAVSTVA, hodogram vježbi  bit će objavljen na web stranici škole.

Sukladno prijedlogu učenika podržanom od strane Vijeća učenika Tehničke škole,  Nastavničko je vijeće na sjednici održanoj 8. siječnja 2015. usvojilo novi dnevni raspored zvonjenja i trajanje velikoga odmora  za učenike Tehničke škole.