U Tehničkoj školi Virovitica stasala još jedna generacija stručnih tehničara

U četvrtak,  26. lipnja 2014. godine generacija Tehničke škole Virovitica 2010./2014. dobila je stručni naziv tehničara.

Ravnatelj škole, profesor Ivan Kućan u prigodnom govoru podsjetio je, sada već bivše učenike, na dan upisa u Tehničku školu Virovitica, na sve one  trenutke učenja, izvršavanja zadaća, prilike i neprlike u odgojno-obrazovnom procesu. Zahvalio se  roditeljima, profesorima i stručnoj službi na iznimnoj suradnji koja je ove mlade ljude uspješno dovela na kraj srednjoškolskog obrazovanja i obranu završnog rada. Računalnim tehničarima za strojarstvo, elektrotehničarima, šumarskim tehničarima i drvodjeljskim tehničarima – dizajnerima  poželio je uspjeh pri upisu na visoke škole i fakultete, a onima koji se namjeravaju zaposliti poželio sreću pri pronalasku zaposlenja. Ravnatelj im  je poručio da budu veleposlanici škole i progama koje su pohađali gdje su stekli vještine i kompetencije u radu s novim tehnologijama.

Posebna nagrada uručena je Marku Huljku, naj učeniku Tehničke škole Virovitica, za odličan uspjeh u trećem i četvrom razredu te sudjelovanje na županijskim natjecanjima iz matematike i fizike.