Ovaj mjesec: 2008

Stručna ekskurzija- Opća županijska bolnica Vinkovci
Autor: Tanja Kolar Janković, 27. 3. 2014.

Učenici 3-1.m i 3.-2 m  posjetili su 26. ožujka 2014. Opću županijsku bolnicu u Vinkovcima. Voditeljica i organizatorica putovanja bila je VMS Ana Pavoković, a pratiteljica putovanja Snježana Božičko Fidušek, prof. Po dolasku u Opću bolnicu Vinkovci učenike je dočekala glavna sestra bolnice Marina Žeko kojoj su u ime Tehničke škole učenici uručili poklon. U bolničkoj kantini učenici su se okrijepili sendvičima, kroasanima i sokovima. Potom su pogledali projekciju filma o Vinkovcima i samoj bolnici te su podijeljeni u 5 skupina posjetili odjele: pedijatriju, ginekologiju, rodilište, internu, kirurgiju i patologiju. Svaku skupinu učenika vodila je jedna sestra do odjela gdje su im glavne odjelne sestre pokazale odjele te ih uputili u rad svakog pojedinog odjela. Oko 13.00 sati učenici su se uputili u tvrtku EXCIDO d.o.o. u Tenji (ovlaštena tvrtka za odvoz i obradu infektivnog otpada) gdje su uz stručno vodstvo pogledali tvrtku. Nakon obilaska tvrtke posjetili su osječku Tvrđu.

Učenici i Snježana Božičko Fidušek, prof. posebno zahvaljuju VMS Ani Pavoković koja je odličnom organizacijom učinila stručni posjet nezaboravnim.

Galeriju fotografija pogledajte ovdje.