Obavijest

U petak, 14., odnosno subotu, 15. lipnja 2013. završetak je nastavne godine za sve učenike.

Ljetni popravni rok održat će se od 1. do  5. srpnja 2013. prema rasporedu koji će biti objavljen  nakon sjednica razrednih vijeća  u oglasnom ormariću i web stranici škole. Svi učenici koji se upućuju na popravni ispit dužni su ga prijaviti u tajništvu škole.

Svim učenicima koji su s uspjehom završili razred, dakle i onima koji nisu imali popravke i onima koji se upućuju na popravne ispite, razredne će svjedodžbe biti uručene 10. srpnja 2013. u 8,30 sati.

Jesenski popravni rok održat će se od 19. do 23. kolovoza  2013. prema rasporedu koji će također biti u oglasnom ormariću i na web stranici škole.

Učenici koji već pohađaju redoviti program srednje škole, a ove godine žele upisati prvi razred u drugoj srednjoj školi ili prvi razred drugoga obrazovnog  programa u istoj školi u ljetnom roku (odnosi se i na ponavljače) trebaju se javiti stručnoj suradnici Tanji Kolar Janković u školsku knjižnicu kako bi se registrirali. Nakon registracije, za prijavu u sustav koriste se svojim elektroničkim identitetom iz sustava AAI@EduHr kojeg možete zatražiti kod administratora Deana Bonifačića, dipl.inž. Učenici se za upis u obrazovne programe prijavljuju preko mrežne stranice: www.upisi.hr do 26. lipnja 2013. do 12.00 sati kada se zaključava odabir obrazovnih programa. Za sve eventualne nejasnoće, pitanja i pomoć možete se obratiti u knjižnicu prof. Tanji Kolar Janković.

Učenici koji se upućuju na ljetnu stručnu praksu obvezni su je realizirati prema rasporedu i uputama koje ste dobili od svojih profesora stručnih predmeta.

Nadalje, svi su učenici dužni vratiti posuđene knjige u školsku knjižnicu.

Manifestacija povodom završetka nastavne godine ZBOGOM ŠKOLO DO JESENI održat će se 28. lipnja 2013. na rukometnom igralištu TVIN-a. Tom će prigodom biti i nagrađeni najučenici iz svih osnovnih i srednjih škola, a najučenica Tehničke škole ove je godine REA BIJUK, IV.-2 medicinska sestra-tehničar koja je sve razrede  srednjoškolskoga obrazovanja završila s odličnim uspjehom te ove godine postigla izvrsno 2. mjesto na Državnom natjecanju za medicinske sestre-tehničare.

Nastava u šk. g. 2013./2014. započinje 2. rujna 2013.

SVIM UČENICIMA ŽELIMO UGODAN LJETNI ODMOR.

ravnatelj

Ivan Kućan, prof.

Izvor: http://www.os-idmisic-komin.skole.hr/upload/os-idmisic-komin/images/newsimg/85/Image/kraj_skolske_godine2.jpg