"SCHOLA MEDICA 2013."- 2. mjesto
Autor: Tanja Kolar Janković, 24. 4. 2013.

Na 18. državnom natjecanju učenika/ica srednjih medicinskih škola „Schola medica 2013.“ koje  je održano u Šibeniku od 17.-19. travnja sudjelovala je učenica Tehničke škole Virovitica- Rea Bijuk. Medicinske sestre/ tehničari  svoja su znanja i vještine trebali pokazati u teorijskom i praktičnom dijelu. Rea je ostvarila odličan uspjeh te zauzela 2. mjesto i srebrnu medalju. Učenicu je pripremala i do uspjeha vodila mentorica Mateja Pecek, bacc.med. Natjecanje učenika/ca organizirali su i proveli Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, Državno povjerenstvo i Medicinska i kemijska škola  Šibenik.

Čestitamo!