Rokovi matematičari

Ekipno natjecanje iz matematike „Rokovi matematičari“ održano je 23. ožujka 2013. god. u Gimnaziji Petra Preradovića u Virovitici.

Učenici naše škole sudjelovali su na županijskom ekipnom natjecanju iz  matematike „Rokovi matematičari“ s 4 ekipe. 1. ekipa: 1. Mihael Komar - 4.RTS,

2. Erik Rudec – 4. RTS, 3. Borna Kokorić – 2.RTS, 4. Nikola Barčanac – 2. RTS

2. ekipa: 1. Mario Bukovčan – 4.El., 2. Kristijan Templar – 4.El. 3. Marko Huljak

- 3. El., 4. Antonijo Smiljanić – 2. El.  3. ekipa: 1. Filip Valenteković – 4. El.,

2. Marijo Horvat -4.El. 3. Martin Paić – 3. El. 4. Ivan Lukačić – 2.El., 4. ekipa:

1. Bojan Biserčić – 4.G, 2. Marijan Miličević -3.El. 3. Miroslav Arvaj – 3. El.

4. Marko Vida -2. El.

Mentori učenika su Vlatka Hižman-Tržić, prof. i Spomenka Smolić, prof.

Prvo mjesto osvojila je 2. ekipa ( Bukovčan, Templar, Huljak, Smiljanić ) te

je predložena za „Festival matematike“ koji će se održati početkom svibnja u Puli – tražimo sponzore za odlazak na natjecanje !

Spomenka Smolić, prof.