Obavijest- prijevoz učenika
Autor: Tanja Kolar Janković, 30. 10. 2012.

TEHNIČKA ŠKOLA

VIROVITICA

Zbora narodne garde 29

33 000 Virovitica

Virovitica, 30.10. 2012.

Temeljem točke IV. st. 3. ažurirane Upute o načinu provođenja Odluke o sufinanciranju međumjesnog javnog prijevoza za redovite učenike srednjih škola u razdoblju rujan-prosinac 2012. godine, objavljene na stranicama Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta 28. rujna 2012. godine, Virovitičko-podravska županija  utvrdila je izmjene  postupka provedbe navedene Odluke.

Učenicima koji koriste uslugu prijevoza HŽ-putničkog prijevoza izdat će se dvije potvrde za mjesec studeni 2012. godine. Jednu ovjerenu potvrdu učenici su obvezni vratiti razredniku/ici.

Učenici koji putuju autobusom javit će se autobusnom prijevozniku (škola  je prijevozniku dostavila popis učenika temeljem izdanih potvrda za mjesec rujan, odnosno listopad 2012. godine,) te će svojim potpisom moći preuzeti karte.

Ukoliko netko od učenika/ca nije koristio/la prijevoz u prethodna dva mjeseca, a ostvaruje pravo na prijevoz sukladno Odluci Vlade RH, za njega/nju je potrebno izdati dvije potvrde bez obzira kojim prijevozom putuje.

Sve eventualne izmjene i dopune, ukoliko ih ima u odnosu na mjesec rujan, odnosno listopad 2012. godine (promjena adrese, promjena prijevoznika, prijelaz u drugi razred i sl.), učenici su obvezni prijaviti razredniku, a razrednik T. K. Janković)

Ivan Kućan, prof.